סקס עם קוקסינלית (חדש)

 
  מצלמות סקס בשידור חי
My Cam – אתר מצלמות סקס ישראלי בשידור חי
מצלמות סקס בשידור חי
   לוח שידורים שבועי   אבחון המחשב
לסיפור הבא
סקס עם קוקסינלית
תמיד אהבתי משחקי ישבן,ליקוקים נגיעות וזה לא באמת היה משנה לי אם זה מגברים או נשים.העיקר שידעו לענג אותי כמו שצריך.אך זה משהו שתמיד שמרתי לעצמי ולבנות זוג שהיו לי.זיינו אותי הרבה פעמים בתחת עם סטרפאון תוך כדי שאוננו לי,מצצתי זין מפלסטיק הרבה פעמים עם בחורות. ודמיינתי איך אני מלקק זין בכל מיני גדלים כשאני עובר בחלונות הראווה בחנויות סקס זולות בתל אביב.
קוטע בראשי כל מיני סיטואציות סקס מכל מיני סרטים שראיתי,והזין עומד לי מיידי.המחשבה שבחורה רכה סקס ויפה תיכנס לתוכי ותזיין לי את הישבן הדליקה אותי.השילוב של כח עצום מתפרצץ עם נוכחות שקטה ושלווה הסעירו את מוחי.
מידי פעם הייתי הולך לברים מסוימים שידעתי ששם אמצא את מה שרציתי,אך אף פעם לא היה לי את האומץ להתחיל,תמיד הייתי מרגיש אידיוט ברגע שניסיתי לדבר.הסתכלתי מרחוק ולעיתים הזלתי ריר,הייתי מגיע הביתה שפוך אחרי יום עבודה מסריח מאלכוהול מתיישב במיטה ומאונן עד שנרדם.
התסכול הרב דווקא הגיע מהמקום שבמציאות שאני חי בא אני יכול להשיג כל מה שארצה.מעמד כח וכסף אף פעם לא היו חסרים לי,וידעתי שבאמצעותם אוכל להשיג כל דבר תחת השמש.טוב,כמעט כל דבר.התחושה שמישהי מענגת אותי כי שילמתי לה,ולא באמת כי היא רוצה הביכה אותי.לא רציתי לקנות מישהי לכמה לילות אלא לראות את התשוקה בעיניים שלה,את החרמנות בתנועות גוף המוגזמות שלה.את הדרישה והעקשות לקבל עונג במיידי,זה מה שרציתי לראות.זה מה שחיפשתי.

נכנסתי לאתר מצלמות סקס מהבית ביום אחד אחרי גישוש לא יוצלח באינטרנט,הגעתי למסקנה חותכת שרק שם אוכל באמת להגשים את הפנטזיה שלי,לא פנים אל פנים,במקום מסוים שלשם זה הוא נועד.להגשים חלומות וליצור פנטזיות.הכי אפלות.כמה שיותר אפל יותר מדליק.
ראיתי קוקסינלית עם אודם אדום עז,שיער שחור ארוך,גרביונים מעודנים,מאוד מטופחת,מאוד נשית.כזאת חיפשתי.התרגשתי בליבי.חיכיתי בסבלנות עד שיפתח לי החלון שיחה.ופתאום,אחרי שחשבתי המון פעמים מה להגיד איך להתחיל,היא פשוט לקחה את המושכות לידיים.דבר שגרם לי להרפות,ולתחושת הקלה אדירה.
ללא היסוס היא כתבה לי:"בא לי לזיין אותך מאחור"
היא ביקשה שאסתובב לכיוון המצלמה,אפנה את הטוסיק ואתחיל להחדיר לעצמי אצבע אחרי אצבע,התענוג היה רב.הכנסתי לאט לאט והרגשתי איך שאני מתרחב מבפנים.היא שלפה את הזין שלה,שפשפה אותו מולי,החזה שלה היה מושלם,פטמות ורודות זקורות נשאים על הרים יפים וסימטרים.
היה לי דילדו גדול במגירה,והיא ביקשה שאעשה בו שימוש.
שמתי עליו קרם סיכה מיוחד,ולאט לאט התחלתי לדחוף אותו שרגליי באויר ואני משמיע קולות גניחה אדירים.בהתחלה זה קצת כאב,אך הכאב הזה שיתק אותי וגרם לי אפילו אם קצת בכח,להינות מההרגשה המסחררת חושים הזאת.היא ליקקה ויברטור ענק,ולא הפסיקה לגרות אותי,היתפשטה לאט,והורידה את הבייבידול שהיה עליה.נגעה בשדייה ליטפה אותם בעדינות,לחצה על הפיטמות.ירקה לעצמה על הזין ואמרה לי "תסתובב" היסתובבתי שהדילדו היה תקוע לי בישבן עמוק,בפנים בחוץ בפנים בחוץ,ואני מסתכל מעבר לכתפי ורואה אותה בעמידה,גוף נשי מטורף עדין יפה וצר,משולב עם זין ענק מלא ורידים מאוננת באקסטזה.זה הרגיש ממש שהיא מאחורי,ככל שדחפתי יותר את הדילדו פנימה כך הצמרמורת היתגברה בגופי.
כמה דק לאחר מכן,הוצאתי את הדילדו,חזרתי לשבת רגיל.היא היסתובבה היתקרבה למצלמה ו=תפסה לעצמה בביצים וקירבה את הזין כאילו ביקשה שאמצוץ.
המחשבה שאני מוצץ זין הדליקה אותי,במיוחד שזה בא מגברת מיוחדת ויפייפיה כמוה.
פתחתי את הפה ולא הפסקתי לאונן,היא שפשפה במהירות וגם אני.דמיינתי את עצמי מוצץ לה בחוזק והזין שלה מקיף את הפה שלי.היה לה זין גדול.פתחתי את הפה והתחלתי להשמיע לעצמי קולות מציצה,היא חייכה אליי.לא יכולתי שלא להישאב לדמות,להיתמכר למשחק.לתחושה העילאית הזאת אני מדבר עם קוקסינלית,והיא מתייחסת אליי.ובאמת חושקת בי.
גניחות ואנחות הקיפו את חלל הבית,גם שלי וגם שלה. אני הזעתי כמו מטורף,היא אוננה חזק ושמעתי את הקולות של הרטיבות מהנגיעות של מעלה ומטה על הזין שלה.זה חירמן אותי,עצמתי עיניים היתמכתי לתענוג של הדילדו התקוע לי בתחת,העיניים שלי רואות את הגוף הנשי המהפנט הזה יחד עם השילוב של הזין המרהיב הזה,שנינו גמרנו במהירות והשפרצנו בחוזקה.
גמרתי לעצמי על הבטן,היא גמרה על השולחן מחשב שהיה מולה.
אחרי שגמרנו הייתה לנו שיחה ארוכה על העולם הזה,של שליטה כאב ותענוג.הוצאתי באיטיות את הדילדו שהיה בתוכי,מיהרתי לשטוף אותו ונרדמתי קלות עם הרגשה של הקלה וסיפוק בתוכי.
פעם ראשונה עם קוקסינלית חשבתי,ניקיתי את הטיפה האחרונה שהייתה על הקצה,נשמתי החוצה ונרדמתי.
לסיפור הבא
© All Rights Reserved To Cybernet Online 2017 Ltd OÜ