סייבר סקס (חדש)

 
  מצלמות סקס בשידור חי
My Cam – אתר מצלמות סקס ישראלי בשידור חי
מצלמות סקס בשידור חי
   לוח שידורים שבועי   אבחון המחשב
לסיפור הבא
שיחות ארוטיות
זו הייתה הפעם הראשונה שנכנסתי לשיחות סקס,תמיד לא הבנתי מה הריגוש הגדול.אך הופתעתי לגלות שאישיות מדהימה וסקסית נגלתה לי מעבר לטלפון.יכולתי לחוש בקולה את המשיכה למיסתוריות,לוירטואלי ובלתי מושג.וכך גם אני נפלתי די במהירות לרשת הזאת.
גלשתי לראשונה באתרי מצלמות סקס התחלתי לעבור מאחת לאחת.
 על ופעים אירוטיים שהן עושות,אני רואה שחלקן דוחפות אצבעות,עושות סטרפטיז אירוטי מפתה,חלקן מראות פנים וחלקן לא.והעולם שמעבר למסך הסעיר אותי מאוד.מרגע לרגע היתחזקה בי העוצמה להכיר מישהי ושנתגלגל לשיחה עמוקה עוצמתית ופתוחה שארגיש בנוח עד כדי כך שאוכל לגמור.הרמתי טלפון למספר שהיה כתוב למטה,וליבי פעם בהיתרגשות.אני יכול לראות בדיוק עם מי אני מדבר מאחורי הקו ולבחור את האחת שאיתה אני רוצה לגמור.אך משהו בי עצר אותי,לא רציתי לבחור מישהי במכוון,אלא שהקול שלה ימשוך אותי,החוסר וודאות ירעיד לי את הזין והיא תאנח לי באוזן עד כדי גמירה.
"היי" שמעתי קול רך עדין ורגוע מעבר לקו השני,הבנתי ישר שהיא צעירה .
הרגשתי דפיקות לב מואצות באופן מפתיע למדי,היא המשיכה לדבר אך לא יותר מידי.
"מה שלומך?" עניתי לה בהיסוס.היא סיפרה לי למה היא פה,ומה היא מחפשת שאין אותו בחיים המציאותיים.היא אמרה שהיא מחפשת לברוח משיגרת היום יום העמוסה,והוסיפה שהיא כרגע במשרד.זה היה שעה מאוחרת בלילה והיה שקט בחוץ,יצאתי לגינה לעשן סיגריה יחד עם הטלפון,היא אמרה לי שהיא על הכיסא במשרד שלה וחרמנית מתמיד.קשקשנו שעה ארוכה על סקס,היא סיפרה לי בדיוק מה היא אוהבת שעושים לה,מה אני הייתי רוצה לנסות ואף פעם לא העזתי.היא הייתה נועזת חצופה ושנונה,ידעה להגיד את המילים ברגע הנכון,נתנה לי תחושת חמימות ושייכות לכל אורך השיחה.היתעניינה בפרטים שלא בהכרח ראיתי כחשובים ומצאה בהם עיניין גדול.
ברגע של שתיקה מאוד מחרמנת מהקו השני,היא אמרה לי בלחישה רכה "הייתי רוצה שתהיה פה לידי".
עצמתי את העיניים,הראש היה שעון על הקיר שמאחוריי,חיברתי את הטלפון לאוזניות כך שידיי ייהיו פנויות.התחלתי ללטף את עצמי בעדינות מעל המכנס.
היא אמרה לי שהיא מרגישה שהיא נרטבה מכל השיחה המקדימה שהייתה לנו,שחירמנתי לה את הצורה ושהיא חייבת לגמור עכשיו.פתאום שמעתי את הארנבת השובבה הופכת ללביאה של ממש,קולות של עונג הגיעו מהצד השני,אני מצידי הייתי מאופק,נתתי לה להתחיל,גרמתי לה עמוק בלב להיתחנן שאשתף פעולה.
"אההה...אההה...כןןן...אההה"
הגניחות גרמו לאיבר שלי להיתנפח,הוצאתי אותו מהמכנס והמתחתון בבת אחת ושמתי על היד שלי כמות נכבדת של רוק.
"אני מרטיב אותו בשבילך"
ברגע שהיא שמעה את זה הגניחות היו קרובות יותר לטלפון,הרגשתי מידי פעם שהיא מאבדת שליטה.
"תגידי לי בדיוק מה את עושה עכשיו,מה את לובשת,ובאיזו תנוחה את"
היא ענתה לי מתנשפת:"אני לובשת חצאית מיני שחורה,וגופיה ורודה"הרגשתי חיוך מעבר לקו.
ורוד זה מתוק חשבתי,ילדה קטנה ושובבה.זה חירמן אותי.אני גבר בן 40 שתמיד אהב להיתענג על גופן של נשים צעירות.להיסתכל ולהיתענג מיופיין הבתולי והטהור ולהפוך אותן למשהו סקסי זול,שדרך הסקס איתי היא תהפוך להיות אישה בשלה,פתוחה מינית.
המשיכה" הרגליים שלי מפוסקות על השולחן ואני נשענת על הכיסא מחשב שלי."
דמיינתי שאני נכנס במקום השולחן ואוכל לה את הכוס בליקוקים רחבים ולא מפספס נקודה.המשכתי התחלתי לשפשף את עצמי מידי פעם לא רציתי לגמור מהר.
"יד אחת שלי בתוך התחתונים,אני מלטפת לעצמי את הפות.עם אצבע אחת עוברת מעל הדגדגן ולפתח הכוס,ואני מרגישה רטיבות"אמרה וגנחה תוך כדי,כאילו מופתעת ממה שמתרחש אצלה שם בפנים,זה חירמן אותי עוד יותר.
"היד השניה מלטפת לעצמי בעדינות את הפיטמה השמאלית מתחת לחולצה"
הקשבתי לקול שלה,הלב שלי הלם במהירות.
"תתחילי לדחוף בעדינות אצבע אחת לכוס"
"כן בבקשה" היא ענתה לי,כאילו מבקשת אישור להמשיך.
ליטפתי לעצמי את האיבר מידי פעם לא נתתי לו תמריץ,נתתי לאיפוק להישתלט עליי עד אובדן הכרה.ידעתי שהפיצוץ יגיע,הוא יגיע ללא שליטה.הרגשתי שאני לתת לה למצוץ קצת.העזתי.
"יש לך טוש עבה לידך?"
"כן"ענתה לי בהיסוס.
"קחי אותו ותתחילי ללקק,דמייני שזה הזין שלי ששם אצלך בתוך הפה,תלקקי אותו.תרטיבי את כולו כי את רוצה שהוא יכנס לתוכך" אני שומע את הפה שלה נותן עבודה מהצד השני של הקו
"דחפי אותו עמוק לגרון"אני שומע את רפלקס הבליעה שלה מתפקד,קולות של חניקה הגיחו מצידי הקו השני,וזה הרגיש כאילו באמת אני קורע לה את הגרון עם הזין שלי"
"אני רוצה שתפתחי רגליים ודחפי אותו בעדינות לתוך הכוס"
"אחחח...כןן...אני מכניסה את הראש של הטוש השחור לתוך הכוס שלי,אני מכניסה ומוציאה לאט לאט ולא עד הסוף..."היא התחילה לרעוד בקולה :"אההה..אחח...כןן זה טוב,אני רוצה עוד אני רוצה עוד!"
"עוד לא,שימי רק חצי בפנים,ותשחקי לעצמך עם הדגדגן תוך כדי אני רוצה שתחשבי שזו הלשון שלי והידיים שלי פותחות לך את הרגליים ואני צולל עם הראש שלי לתוך הרגליים שלך,לשאוף את הריח שלך ללקק את הנוזלים שלך" כבר לא הצלחתי להיתאפק,התחלתי לשפשף אותו בהנאה רבה,הוא היה רטוב מהרוק שלי.
"אאההה...בבקשה,תן לי להכניס אותו עד הסוף"
"כן תכניסי אותו עד הסוף תחשבי שאני מזיין אותך על הכיסא הזה"
"אחחח...אווו,כןן...אני רוצה אותו בתוך הכוס שלי,אני רוצה שתחדור אליי עד הסוף ותזיין אותי בתשוקה,אני קופצת פה על הכיסא!הידיים שלי לא מפסיקות לזוז,היד השמאלית שלי דוחפת את הטוש פנימה...ב...ב..במהירות.ו..היד השניה,אני תופסת את הדגדגן עם שתי אצבעות ומזיזה אותו במהירות מצד אחד לשני."
שמעתי איך שהיא מגמגמת מרוב רטט,אני שומע את החריקות הקטנות של הכיסא,לא מצליח לעצור את עצמי מלאונן כמו משוגע,עצמתי עיניים שוב,היא המשיכה שלוש דקות לאונן,עד שהתנוחה שבראשי הישתנתה.
"קומי"
"מה?"  ענתה לי כאילו משכו אותה מיקום מקביל
"קומי,תאחזי עם יד אחת בכיסא,תשעיני אותו לקיר,אני רוצה אותך בדוגי"
"כן!! כן!!"
שמעתי את הכיסא נעצר,וקולה היה עמוק יותר,ענייני.
"קחי את הטוש,תכניסי אותו לפה וספרי לי,איזה טעם יש לך?"שמעתי קולות מציצה מהקו השני,לא קיבלתי תשובה.אני חושב שהיא הייתה כל כך מרוכזת בלמצוץ,כנראה שהיא אהבה את זה.
"יש לזה טעם מתוק מלוח"
אוננתי חזק,ליטפתי את עצמי בביצים,מדמיין איך היא מלקקת את הטוש בהיסטריה.
"קחי את הטוש,ותכניסי אותו לתחת"
"אני לא..."
"אל תדאגי,תעשי מה שאני אומר לאט,והכל יהיה לך נעים אני מבטיח"
"טוב..." שמעתי קול היסוס עט מהקו השני.היה לי מובן עוד מההתחלה שהיא קצת חסרת ניסיון,זה חירמן אותי לדעת שהתחת הזה לגמריי בתולי.ובשבילי היא כרגע פותחת את התחת שלה,ומתמסרת לחוויה.
"אהה.."אנחה קצרה.
"כן תמשיכי אני פה איתך"
"אהה...שמעתי אנחות עמוקות"
"זה מחליש לי את הגוף,כל הרגליים שלי רועדות...אה...זה טוב..אני מרגישה שאני רועדת"
תחזיקי חזק,תכניסי כמה שאת יכולה
"אני מכניסה לאט,....אחח זה טוב.אני רוצה לקחת את זה רחוק..."
אני מרגיש שאני חייב לגמור,מתאמץ להיתאפק.
"אהה!!אהה!!!" גלים של נשיפות החלו לבוא מצד השני של הקו אז הבנתי שהיא דחפה כמעט את הכל.אני לא מפסיק לאונן והרוח שיש בחוץ גרמה לי לצמרמורת.
אני נאנח חזק לתוך השפורפרת,אני שומע אותה כמעט גומרת
"אחחח!! אההה!!!...כןןן!!! אההה.... עמוק כןן!!"
אני גוער בעיניים עצמות משפשף אותו בכח מדמיין איך התחת שלה שואב לי אותו פנימה
"אאההה!!!!...אניי מרגישה ש....אהה...."
"תתיישרי ותשפשפי לעצמך את הדגדגן!!"
ידעתי שזה יגרום לה לגמור,ואם היא תשפריץ זה יהיה ישר על מושב הכיסא.
"אהההההההההההה!!!!!......אני....אני....אני גומרת!!!!!!!! אהה!!!!!!!!!"
השפרצתי את הזרע בפרץ אדיר ישר על הבטן שלי.
היא מהצד השני נאנחה בכבדות,יכולתי להישבע ששמעתי חיוך קל בצעקה האחרונה.
יכולתי לדמיין אותה עומדת מפוסקת מעל הכיסא,בזמן שנוזל פורץ לה מתוך הכוס ושוטף לה בגלים את הרגליים היפות,וממלא את הכיסא בנוזל חם ומתוק.
ניגבתי את עצמי,והיא צחקה צחוק קל,נאנחה לרווחה וגם אני.
עישנתי סיגריה בחוץ,היא הודתה לי ואמרה לי שהיה לה כיף מאוד,אבל היא חייבת לנקות את הכיסא לפני שהיא נוסעת הביתה.
חייכתי,הודתי לה ואמרתי שאשמח אם נישאר בקשר
"אני אהיה פה" אמרה
"אני אדאג להגיע" חייכתי.ניתקתי את הטלפון.
עשנתי את הסיגריה ונדהמתי מהכנות הפתיחות והאומץ שלה.אהבתי את החרמנות הגדולה שיש לה,את התאווה לסקס.כיביתי את הסיגריה במאפרה הייתי עייף ומרוצה מההחלטה שלי להיכנס לשם.זה הרגיש כל כך נכון ונחוץ לי הריגוש הזה,החיוך נשאר נסוך על פניי עד שנרדמתי.
לסיפור הבא
© All Rights Reserved To Cybernet Online 2017 Ltd OÜ