ראיון עבודה (חדש)

 
  מצלמות סקס בשידור חי
My Cam – אתר מצלמות סקס ישראלי בשידור חי
מצלמות סקס בשידור חי
   לוח שידורים שבועי   אבחון המחשב
לסיפור הבא
ראיון עבודה
"אין מצב שאני נשאר בדירה הזאת!'' ניתקתי את הטלפון לבעל בית האיום שלי.
חודש שלם שאני מתכנן בפרטי פרטים מה להגיד בדיוק כשישאלו אותי בראיון עבודה בבנין הכי גדול בתל אביב. אזכור לשבת בפתיחות, לנשום עמוק ולחייך.
"ירון!!" שמעתי קול צועק מקצה המסדרון,קפצתי ברגע ששמעתי והתחלתי להתקדם במהירות לכייון המשרד של המנהל.
המזכירה שלוותה אותי הגישה את היד לפתוח את הדלת,הסתכלה עלי מלמעלה למטה ונתנה לי חיוך מנחם.הגשתי לה חצי חיוך חזרה.נכנסתי לדלת היתיישבתי במקום.
"חכה כאן" אמרה המזכירה וסגרה את הדלת.
מימיני היה קיר גדול וארוך מלא בתעודות,תעודת הכשרה,סיימה בהיצטיינות,תועודת הוכרה...
שילבתי את אצבעותיי והתחלתי לשנן את הידע שיש בראשי,נשמתי נשימות עמוקות ואטיות,והתחלתי למלמל לעצמי שעיניי מטה מתוך ריכוז אדיר בבלטה האפורה.
נעל עקב שחורה דרכה לצידי והסיטה את דעתי מהשבר שבריצפה,הרמתי מבט לכיוון אותה הרגל,גרביון שחור דק ועדין נפרש לו עד לירכייה,ואת השאר כבר כיסתה חצאית צמודה אפורה והדוקה ישירות למותינה הצרות.הסמקתי.
היתיישבה מולי בחורה שנראת צעירה יחסית,אמביציונית ויפייפיה.שערה החלק והחום היה אסוף בתוך גומייה שחורה באופן מדויק ואסטטי.ציפורניה היו מרוחות בלק לבן שקוף שהדגיש את עורה השחום,תוך כדי שאצבעותיה מחליקות על גבי המקלדת הרגשתי איך הלב שלי פועם במהירות.התאמצתי לעשות את הרושם הנכון,לזכור את כל מה ששיננתי בבית ימים ולילות ארוכים וחסרי שינה.
אחרי כמה דקות הועילה בטובה להפנות את מבטה ישירות אליי,עיניים ירוקות בהירות נצצו מעבר למשקף שחור עבה,ריסים עטפו באופן מושלם את עיניה בלעתי את הרוק שנותר בחלל פי.
"כן,ספר לי קצת על עצמך"אמרה בחצי חיוך מאולץ ומתחכם.
"אני ירון,בן 38 עו''ד כבר 5 שנים לנדל''ן.עברתי מהצפון הרחוק למרכז הארץ.מחפש עבודה בתחום,מוכן לתת שעות נוספות,ולעשות את מירב המאמצים כדי שתיהיי מרוצה ממני בכל דרך שאפשר."
הרגשתי שהגזמתי בהיתחנפות שלי,"טיפש טיפש!!" קול קורא בתוך הראש.
היא צחקקה אליי,ואמרה "או.קי.תן לי קורות חיים"
הגשתי לה ביד רועדת את הדף וחצי שלי,היד שלי אחזה בקצה אחד של הדף וידיה הרכה בקצה השני.כמעט ושכחתי לשחרר.היא קלטה את ההיסוס,ואמרה"אתה מתכוון לשחרר או לא?!"
שחררתי מיד.השפלתי מבט ידיי היו שלובות פי לא הפסיק להיתכווץ.
"אתה קצת לחוץ יחסית לעו''ד עם עבר עשיר כמו שלך" –חייכתי חיוך נבוך.היא הגניבה מבט אלי תוך כדי שמתקתקת כמה מילים במחשב.את שפתיה האדומות העדינות לקקה לשון מימין לשמאל,תוך כדי ריכוז עמוק.היתכופפה למגרה שמשמאלה והגישה לי טופס למלא פרטים עם עט כחול עמוק המונח על הדף."תמלא את זה" צוותה.קמה במקומה נשנענה לימיני על גבי השולחן,"אתה חושב שאתה יכול לעבוד תחת לחץ?במשרד הזה הקצב עובד קצת אחרת מהצפון.חושב שתוכל להיתמודד?"ליבי הלם בחוזקה,ולא כל כך ידעתי במה להיתרכז ראשון,בישבן המהממם הזה שמימיני,למה שהיא אומרת או לטופס שאותו אני צריך לתת לה?היתבלבלתי לגמריי,החלטתי לענות לה בקושי רב "אני חושב שאצליח להיתמודד עם לחצים גברתי".
הגישה שני אצבעות מתחת לסנטרי,הרימה לאט לאט את ראשי שהיה אחוז כדיבוק למלא את המשפט האחרון בשאלה האחרונה.היסתכלתי אליה במבט של ילד תמים,ליבי לא הפסיק לתופף כמו אינדיאני על כדורים.
"אני אוהבת שאתה לחוץ בנוכוחותי,אבל כדי שנעבוד יחד אנחנו צריכים להפיג את המתח"היסתכלה לי עמוק בעיניים.
הגישה אצבעות לפתוח את הכפתור השלישי בחולצת הסטן השחורה שלה.הרימה רגל אחת על ידית הכיסא שלי,תחתוני תחרה בצבצו מתוך האפור העכברי הזה.הלובן הזה שיגע אותי לגמריי,הרגשתי שאני מאבד שליטה ויוצא מאיזון.קמתי מהר על רגליי,היא לא משה ממקומה,התקדמתי לכיוון הדלת בלחץ היסטרי,מרגיש שעוד רגע הרגליים שלי לוקחות פיקוד עליי וטס משם לכל הרוחות!! היא הורידה את הגומייה ולפתע שערה חום ארוך וגלי נשען על גבה.נדהמתי מיופיה הנערי.
אמרה לי בטון פוקד וקודר :"יש לך שתי אפשרויות ירון" קידמה מצלמה קטנטנה שהייתה מונחת על יד מהמחשב.או להגיע הנה ולעשות איתי
סקס מול המצלמה,כדי שאדע בוודאות שאתה יודע להתמודד עם לחצים.או שאתה מרגיע את מה שקורה לך בתוך המכנסיים מהרגע שנכנסתי לחדר,ויוצא לי מהמשרד עם כאב ביצים ובלי עבודה ,תחליט."
היסתכלתי על ידי שאחזה בידית הדלת,היסתובבתי אליה גבי היה שעון.היסתכלתי עליה בקפידה,הגרביון השחור שלה נגמר בדיוק איפה שהחצאית נגמרת.רגל דקה ועדינה פתוחה לצד,כפות ידיה שעונות על השולחן והחזה היפייפה והשופע פורץ מהחולצה העדינה הזאת ועוד רגע קורע את הכפתור הרביעי. הרגשתי שהיא ראתה איך אתה מתגרה ממנה,אני בטוחה שהיא אהבה את זה.
היתקרבתי אליה,פתחתי את חגורת המכנסיים השחורה שלי.הצמדתי אותה אל מותני,תפסתי אותה בצוואר בלהט,ונתתי לה נשיקה ארוכה רטובה וסוערת.האינדיאני כבר רקד את ריקוד הגשם.
פותח את הכפתורים שנותרו סגורים בחולצה,מלקק את רווח שדיה בלהט אדיר,עולה לכיוון הצוואר המריח ריח מתוק חריף,מעביר את ידי השמאלית לכיוון הבטן שלה,רגל אחת ליפפה אותי קרוב אליה,הורדתי לה את התחתונים הלבנות הבתוליות,כתם קטנטן היה עליו.וזה ריגש אותי. וזרקתי אותם על השולחן. ירדתי על ברכיי כשהיא יושבת על השולחן עם רגליים פתוחות,ראש שעון אחורה בזמן שאני מלקק לה את הדגדגן ימין ושמאל,ימין שמאל ללא הפסק.למעלה למטה,הנוזלים שלה הרטיבו את פי,הריח שלה היה נפלא.נשקתי את איבר מינה בכזאת חושניות שהרגשתי שעוד שניה אני מתפוצץ במכנסיים מבלי לגעת בו אפילו.לקחתי את המצלמה וצילמתי את איבר מינה מקרוב. שכשהיא תראה את זה, היא תיזכר כמה רטובה היא הייתה ברגעים אלה,תנקוף זו לזכותי.
הזיזה את ראשי לאחר שגמרה,היסתכלה בעיניי ואמרה לי,"תוכיח לי שדווקא בך אני צריכה לבחור בין כל המועמדים האלה שיש בחוץ".היא הייתה כל כך נחושה בדעה,שזה פשוט חירמן אותי.
תפסתי בשני ידיי את התחת החשוף שלה החצאית כבר הגיעה עד למותנה,שפשפתי את הזין שלי על הכוס שלה,והוא כמעט ונרטב לגמריי,הכנסתי לה אותו פנימה עמוק וחזק,היא רעדה לי בידיים,לא שחררתי אותה.תפסתי אותה מהמותן בזמן שאני מרגיש שאני קורע אותה מבפנים.
עוד פעם,שוב.
פעם אחר פעם,
עד שהתחלתי לשמוע את כל הנוזלים שלה מתלפפים לי על הזין,זה רק חירמן אותי יותר.אני מזיין אותה בכזה כח,שלא הבנתי איך העדינה הזאת לא היתפרקה לי בידיים מההתחלה.היא נשנענה עם הגב על השולחן,רגליה פסוקות באויר ואני גוער מעליה,מנשק לה את כל החזה ולא מקפח אף נקודה.
נכנס עמוק ויוצא כמעט עד הסוף,אני מרגיש אני משגע אותה.היא זזה באי נוחות והרגשתי שהיא פשוט לא יכולה עם זה שאני יוצא.היא חייבת אותו עמוק עכשיו ובכוח!! אז דחפתי אותו ללא הפסק,היא נאנחה לי באוזן בקול עדין כציפור,אני לעומת זאת הוצאתי את כל החיה שבי,זיינתי אותה בכזה אומץ שלא חשבתי לעולם שיהיה לי.
גמרנו יחד,נאנחנו בכבדות.
ברגע שהחלקתי ממנה החוצה ראיתי את כל ירכייה ספוגות נוזלים,שלי ושלה.
היא מיהרה להיתיישר,והחלה לסגור את החולצה.סגרה את הרגליים וקמה.אספה מהר את שערה לתוך הגומייה,סידרה את החצאית והחולצה.אני כבר הייתי עם הזין במכנס מחכה לפקודה.
היא פתחה את הדלת,כאילו חזרה לעצמה.
"אנחנו נחזור אליך" חייכה בשלווה.
הייתי נבוך,ברגליים קלילות חמקתי מהמשרד.
רגע לפני שנכנסתי למעלית שמעתי "רועי!!"... הייתי המום,עברה לבחור הבא,תפסתי את הראש,נכנסתי לאוטו והיתקשרתי לבעל הדירה.
אני חושב שאאריך את החוזה לעוד שנה.
אין בעיה רק קח בחשבון שאני מעלה את השכר ב200 דולר.
ניתקתי את הטלפון.
בליבי חשבתי-שווה כל שקל.
לסיפור הבא
© All Rights Reserved To Cybernet Online 2017 Ltd OÜ