סקס בטלפון

 
  מצלמות סקס בשידור חי
My Cam – אתר מצלמות סקס ישראלי בשידור חי
מצלמות סקס בשידור חי
   לוח שידורים שבועי   אבחון המחשב
לסיפור הבא

כל אחד והסטייה שלו. יש כאלה שאוהבים שיורדים להם, יש כאלה שאוהבים לחדור בדוגי, יש כאלה שיש להם פטיש לרגליים וכאלה שאוהבים משחקי שליטה. חלק מהדברים שציינתי כאן גם אני אוהב, אבל מה שהכי עושה לי את זה – דיבורים מלוכלכים.

אין דבר שיכול להדליק אותי יותר מקול נשי וסקסי שמדבר גסויות. כשאני מדבר עם נשים קשה לי להסביר להן איך אני אוהב את זה. אם זה לא בא להן בטבעיות, זה פשוט לא זה.

לאחרונה אני ובחורה שיצאתי איתה מס` חודשים, נפרדנו. האמת שהיה איתה סקס לא רע בכלל, אבל פשוט לא התחברנו. התקופה שבאה לאחר מכן הייתה תקופת "יובש" ולא כ"כ הייתי באינטרקציה עם נשים. השקט הזה גרם לי להדלק על דבר שמעולם לא ניסיתי - שיחה אירוטית.

נכון, שיחות ארוטיות זה משהו שפעם היה נפוץ הרבה יותר והיום מצלמות הסקס לקח את מרכז הבמה, אבל כשחשבתי על זה לעומק, לא יתכן שעם כל האהבה שלי לדיבורים מלוכלכים וקול נשי לא ניסיתי מעולם שיחות סקס. נכנסתי לאתר והתחלתי לחפש בחורות שפנויות באותו רגע ומחוברות לאתר. ניסיתי להשתמש באינסטינקטים שלי ולחשוב מה הקול של כל בחורה שאני רואה באתר. הבחורה הראשונה שהתקשרתי אליה כתבה על עצמה שאם רק תבקש, היא תשפיל אותך כמו שבחיים לא עשו לך. זה היה נשמע מעניין מספיק בשביל אתן לה צ`אנס.

הבחורה ענתה, הציגה את עצמה בשקט ובמיסתורין וביקשה לדעת את שמי. שיתפתי איתה פעולה ונתתי לה לדבר. כעבור דקה הספקתי להבין שזה לא הקול שאני אוהב ומחפש, התנצלתי וניתקתי. התקשרתי לבחורה נוספת ששמתי עליה עין. גם היא הציגה את עצמה וסיפרה מה היא לובשת. סיפרתי לה את שמי וביקשתי שתחזור עליו מס` פעמים. פעם אחת שבה לחשה את שמי הספיקה לי בכדי שאבין שזה בדיוק הטעם שלי. התחלתי להכנס לעניינים והרגשתי הרבה יותר בנח. סיפרתי לה שאני אוהב שמדברים אלי מלוכלך. היא הייתה מאוד מקצועית ולא הייתי צריך להנחות אותה יותר מידי, אין ספק שידעה את העבודה. דיברנו כמעט חצי שעה והאמת שהפתעתי את עצמי. הגענו למקומות שלא חשבתי שאגיע בשיחה ארוטית. פחדתי שזה יהיה מנוכר, אבל זה הרגיש לי משהו אחר וטוב. בסוף השיחה יעל הודתה לי, טענה שמאוד נהנתה ושלא כולם זורמים כמוני. אמרה שתשמח אם אתקשר שוב ואני הבטחתי. אין לי ספק בכלל ששיחות סקס נותנות משהו אחר, משהו שלא תקבל באחד על אחת.

לסיפור הבא
© All Rights Reserved To Cybernet Online 2017 Ltd OÜ